Provinciedag 2017

Provinciedag 2017

Door: P.Sedfrey Nebres, SVD

Elke Jaar houden de SVD-NEB Provincie een provincie dag waarbij alle medebroeders en vrienden van de SVD in de NEB Provincie worden uitgenodigd. Dit jaar is het heel bijzonder met drie jubilarissen erbij (Avin Kunnekadan 25 jaar, Marianus Jehandut 25 jaar, Wim Giesen 40 jaar). Het was een inspirerende dag om mensen ook te ontmoeten en leren te kennen vanuit de veel verschillende kanten van de NEB Provincie.

Tegelijkertijd, deze keer hebben ook wij veel nieuwe gezichten bij zich. Met de aankomst van de nieuwe SVD medebroeders dit jaar namelijk P.Matthew uit India, P.Gilbert Razon uit de Filippijnen en P.Anthony Tran uit Vietnam. Wij hopen dat wij nog in de toekomst meer kracht en zegening moge krijgen om verder te gaan met de missie van God.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.