Afgelopen 29 October vierden twee jubilarissen die al 40 jaar in de Hoofddorp gemengd koor zingen. Jopie koolbergen en Henk Vervaart werden na de viering onderscheiden. Het koor zong weer prachtig en ter gelegenheid van dit feest een Eucharistieviering met voorgangers Pastoor Kees van Lent, pastor Leo Mesman en pater Eko Sylvester svd. Deze maand zijn de jonge SVD medebroeders ook begonen met hun pastorale weekenden in Hoofdorp.

Het is een belangrijke fase ter voorbereiding voor hun toekomstige pastorale betrokkenheid in de Nederland-Belgie provincie van de SVD. De drie SVD medebroeders wonen nog in Nieuwegein en tegelijkertijd zullen ze ook een paar van hun weekenden besteden in de parochie. Deze voorbereiding zullen ze hopelijk helpen om meer effectief te zijn als toekomstige missionarissen hier in onze provincie. Wij bidden voor hun samen om een vruchtbare toekomst voor de Missio Dei hier in ons land.