Communicatie Media in de SVD

SVD COM ENGLISH

SVD COM ESPAÑOL

 

Sedfrey Nebres, SVD

In onze moderne huidige wereld is het gebruik van de morderne vormen van media al heel belangrijk. Wij worden in dit zin uitgenodigd om de voordelen van deze middelen te studeren en ook gebruiken. In een maatschappij die heel afhankelijk is met sociale media hoe kunnen wij mensen in de digitale kerk bereiken en ook laten ontdekken wat de kerk in deze moderne wereld kan aanbidden. het is dus in onze ons belang dat wij alle mogelijkheden gaan zoeken om de digitale georienteerde wereld aan te spreken. Hirbij zijn een paar links over de internatioale initiatieven van de SVD als een congregatie om mensen te bereiken via moderne media.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

call Svd Holland