Interculturele Samenzijn en Seminar in Steyl

Afgelopen 5 t/m 6 April hielden de SVD en de SSPS een Seminar of Interculturele leiderschaap onder de leiding van Pater Gregory Pinto uit de SVD Genersalaat, het was een leerzame Studiedag met allerlei activiteiten en Talks.

De uitdagingen van Interculturele leven stond centraal in de verwisselingen van ideen tussen de zusters en broeders van de Arnoldus familie. Nu dat wij langsam aan de hand nieuwe Interculturele gemeenschappen oprichten in de Nederlanse kant van onze missie congregaties, speelt dit aspect van onze roeping meer en meer aan.

Als getuigenen worden wij ook samen geroepen om onze identiteit als missionarissen te laten zien aan de mensen. Een belangrijk aspect van onze kerkzijn.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

call Svd Holland