Nieuwe Generale Overste uit Indonesie

Weer een belangrijk moment in de geschiedenis van de SVD. Vandaag woensdag 4 juni, 2018, werd Pater Paul Budi Kleden SVD verkozen tot algemene overste van de hele SVD in de wereld, ter vervanging van de vroegere Generale Overste, Pater Heinz Kulüke SVD. Pater Paul heeft zijn studie in SDK-Waiban, Larantuka gedaan. Hij was ingetrokken bij de SVD in het jaar 1985in Ledalero. Hij heeft zijn theologie gedaan in Sankt Gabriel, Oosterrijk. En werd gewijd als priester in Sankt Gabriel op 15 Mei, 1993. Hij heeft gewerkt in Switzerland en zijn doctoraat in Systematische Theologie hebt genomen in Albert Ludwig’s Universiteit in Freiburg.

Hij werd gekozen in de laatste week van het 18e SVD generaal kapittel in Rome, Italië.
Het 18e SVD generaal kapittel begon afgelopen 17 juni 2018, en het werd geopend door Pater Superior General SVD, Pater Heinz Kulüke SVD met een Eucharistieviering in Centro Ad Gentes Nemi in Rome-Italië.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

call Svd Holland